Pui Nieruchomości

O nas

Nasza firma działa na rynku od 2007 roku, stale zdobywając doświadczenie i poszerzając wiedzę. Powstała na bazie polskiego rzemiosła, prowadzonego w rodzinie od roku 1965. Już od samego początku postawiliśmy na zatrudnienie wyspecjalizowanej kadry oraz miłą atmosferę, dzięki czemu mogą Państwo liczyć na usługi najwyższej jakości. Cenimy sobie pełne zaufanie. Wszyscy nasi podwykonawcy są odpowiedzialni i wiarygodni, mają również potwierdzone wieloletnie doświadczenie. 

Głównym zakresem naszej działalności jest pozyskiwanie mieszkań, domów czy działek. Zajmujemy się tym od samych podstaw:

  • kupujemy mieszkania, domy i działki,
  • dokonujemy całego procesu przygotowawczego do sprzedaży,
  • sprzedajemy gotowe mieszkania, domy i działki w imieniu klienta.

Bardzo dobrze znamy aktualne potrzeby i możliwości rynku nieruchomości, starając się jak najlepiej spełnić oczekiwania klienta. 

Mimo tego, że znajdujemy się w gronie liderów branży, nie przestajemy się rozwijać. Stale poszukujemy nowych rozwiązań, innowacyjnych alternatyw czy możliwości mających na celu podnoszenie jakości oferowanych usług. Obecnie na sukces i pozycję firmy pracuje 66 osób – swoim profesjonalizmem i determinacją wspólnie tworzymy rzetelne, solidne przedsiębiorstwo. Korzystając z naszych usług otrzymują Państwo gwarancję zadowolenia.